Sloan M-101526-F31 Valve,Flushmate Tank , Kit,Sloan
In stock
SKU
M-101526-F31
Valve,Flushmate Tank , Kit,Sloan
Dimensions
  • Length: 17.25 In
  • Width: 7 In
  • Height: 16.75 In
  • Weight: 8.68 lbs
Product Notes
  • Material: Plastic
  • Length: 15" | 381 mm
  • Width: 6" | 152 mm
  • Height: 14" | 356 mm