Qualserv Corporation 375R40/TF 125V/375W Infrared Heat Lamp, PTFE
In stock
SKU
375R40/TF
Dimensions
  • Length: 7 In
  • Width: 5 In
  • Height: 5 In
  • Weight: 0.86 lbs
Product Notes
  • Clear Infrared Heat Lamp, 125V, 375W
  • Ptfe Coated Shatterproof. 6-9/16" Long X 5" Dia.
More Information
Disable SaleableNo
Write Your Own Review
You're reviewing:Qualserv Corporation 375R40/TF 125V/375W Infrared Heat Lamp, PTFE