Bar,Grab, 36",1-1/2"dia,S/S For Bobrick - Part# B6806x36
In stock
SKU
B6806X36
Bar,Grab , 36",1-1/2"Dia,S/S
Dimensions
  • Weight: 2.82 lbs
Manufacturer Name: Bobrick
Product Number: B6806X36
OEM Part Number: B6806X36
Product Description: Material: Stainless Steel ;Length: 36" | 914 Mm ;Outer Diameter: 1 1/2" | 38 Mm
Similar Models:B-6806X36 - Bobrick
Dimensions:
Length:39.5in/100.33cm
Width:3.5in/8.89cm
Height:3.5in/8.89cm
Weight:2.82lbs/1279.13g
Choose the best Commercial kitchen & Restaurant equipment parts and supplies from PartsFeCanada!
  • Same Day Shipping
  • Best Quality And Best Price
  • Wide Range of Inventory
  • Best Customer Service
Have More Questions or Need Help to Place The Order?
Reach us at 866-863-0907 or [email protected]
More Information
Disable SaleableNo
BOBRICK:
Write Your Own Review
You're reviewing:Bar,Grab, 36",1-1/2"dia,S/S For Bobrick - Part# B6806x36