Dispenser, Paper Towel(S/S) For Bradley - Part# Bdy250-15
In stock
SKU
BDY250-15
Dispenser, Paper Towel (S/S)
Dimensions
  • Weight: 0.25 lbs
Manufacturer Name: Bradley
Product Number: BDY250-15
OEM Part Number: BDY250-15
Product Description: Towel Dispenser By Bobrick®;Depth: 3-7/8", 98 Mm;Height: 14", 356 Mm;Includes: Key (Fmp# 141-1161);Material(S): Stainless Steel;Type: Surface-Mounted;Towel;Weight: 4.56 Lb;Width: 10-3/4", 273 Mm;;Models Used In:;Bobrick 250-15
Similar Models:B262 - Bobrick, 250-15 - Bradley
Dimensions:
Length:15in/38.1cm
Width:4.5in/11.43cm
Height:11in/27.94cm