Cleveland SK2231498 Heat Block 3.0kW 230V 2.4kW 208V
In stock
SKU
SK2231498
Manufacturer:
Dimensions
  • Weight: 0 lbs
More Information
Disable SaleableYes
Write Your Own Review
You're reviewing:Cleveland SK2231498 Heat Block 3.0kW 230V 2.4kW 208V