Beverage Air 712-013C-12 Door Gasket,- 22-1/2" X 31-1/2"
In stock
SKU
712-013C-12
Gasket, Door - 22-1/2" X 31-1/2"
Dimensions
  • Length: 16 In
  • Width: 5 In
  • Height: 5 In
  • Weight: 1.5 lbs
https://partsfe.com/media/catalog/product/0/0/0027875_0_1.jpg
Manufacturer Name: Beverage Air
Product Number: 712-013C-12
OEM Part Number: 712-013C-12
Product Description: 22-1/2" X 31-1/2"
Similar Models:NONE
Dimensions:
Length:12in/30.48cm
Width:7in/17.78cm
Height:4in/10.16cm