Intermetro RP20A-MODCORD Power Cord 20A 120V 22"
In stock
SKU
RP20A-MODCORD
Manufacturer:
Dimensions
  • Weight: 0 lbs
More Information
Disable SaleableYes
Write Your Own Review
You're reviewing:Intermetro RP20A-MODCORD Power Cord 20A 120V 22"