Lang 2N-11030-55 Electric Range Griddle Heating Element 5.5kW 208V 30"
Out of stock
SKU
2N-11030-55
Manufacturer:
Dimensions
  • Weight: 0 lbs
More Information
Disable SaleableYes
Write Your Own Review
You're reviewing:Lang 2N-11030-55 Electric Range Griddle Heating Element 5.5kW 208V 30"