Sertek Llc SRK7000278-20 Breaker - 20A
In stock
SKU
SRK7000278-20
Breaker - 20A
Dimensions
  • Length: 3 In
  • Width: 3 In
  • Height: 2 In
  • Weight: 0.15 lbs
https://partsfe.com/media/catalog/product/s/e/sertek-llc-srk7000278-20-breaker-20a-28544.jpg
Manufacturer Name: Sertek Llc
Product Number: SRK7000278-20
OEM Part Number: SRK7000278-20
Product Description: Breaker - 20A
Similar Models:7000278-15 - Sertek-Llc, 7000278-20 - Sertek-Llc, SRK7000278-15 - Sertek-Llc
Dimensions:
Length:3in/7.62cm
Width:3in/7.62cm
Height:2in/5.08cm
Weight:0.15lbs/68.04g
Choose the best Commercial kitchen & Restaurant equipment parts and supplies from PartsFeCanada!
  • Same Day Shipping
  • Best Quality And Best Price
  • Wide Range of Inventory
  • Best Customer Service
Have More Questions or Need Help to Place The Order?
Reach us at 866-863-0907 or [email protected]
More Information
Disable SaleableNo
Write Your Own Review
You're reviewing:Sertek Llc SRK7000278-20 Breaker - 20A