Hose,24" Flexible Ss For T&s Brass - Part# Tsb0024h
In stock
SKU
TSB0024H
Plumbing Parts, Hoses,
Manufacturer:
Hose,24" Flexible Ss
Dimensions
  • Weight: 1.17 lbs
Manufacturer Name: T&S Brass
Product Number: TSB0024H
OEM Part Number: TSB0024H
Product Description: Material: Stainless Steel ;Length: 24" | 610 Mm ;Thread: 3/4-14 Female Inlet And Outlet Fittings ;Lead Free: Y
Dimensions:
Length:10in/25.4cm
Width:1in/2.54cm
Height:16in/40.64cm