Star Mfg 5P-SS206D120 12" X 20" Hot Food Well W/ Infinite Control & 1/2" NPT Drain
Out of stock
SKU
5P-SS206D120
Hot Food Well 120V 1200W
Dimensions
  • Length: 25.5 In
  • Width: 18 In
  • Height: 11.25 In
  • Weight: 16 lbs
Product Notes
  • Wells Hot Food Well With Infinite Control & 1/2" Npt Drain
  • Top Mount Round Corners 12" X 20" W/Drain, Ss-206D
  • Fits 12-1/8" X 20-1/8" Opening
  • Wells
More Information
Disable SaleableNo
STERO:
WEL5P-SS206D-120, WEL5P-SS206D120, WELSS206D120
Write Your Own Review
You're reviewing:Star Mfg 5P-SS206D120 12" X 20" Hot Food Well W/ Infinite Control & 1/2" NPT Drain