Star Mfg SP-SS206D-120 12" X 20" Hot Food Well W/ Infinite Control & 1/2" NPT Drain
Out of stock
SKU
SP-SS206D-120
Hot Food Well 120V 1200W
Dimensions
  • Length: 25.5 In
  • Width: 18 In
  • Height: 11.25 In
  • Weight: 16 lbs
Product Notes
  • Wells Hot Food Well With Infinite Control & 1/2" Npt Drain
  • Top Mount Round Corners 12" X 20" W/Drain, Ss-206D