Star Mfg 2V-80501-10 1/2" FPT NAT Gas Pressure Regulator, 3-6" WC
Out of stock
SKU
2V-80501-10
Pressure Regulator 1/2" Nat
Dimensions
  • Length: 3.5 In
  • Width: 3 In
  • Height: 3.5 In
  • Weight: 0.8 lbs
Product Notes
  • Gas Pressure Regulator, 250,000 Btu.
  • Nat Gas, 1/2" Fpt Gas In/Out, 3-6" Wc
  • Maxitrol Rv48L-44-0016
  • Duke
  • Steamtable Cc55R.
  • Groen Kettle Where Applicable.
  • Keating Fryer Bb, Cc, & Ts: 10" X 11" & 14",